دانلود فایل های تورنت در تلگرام توسط سرویس تورزن (TorrZan)

دانلود فایل های تورنت در تلگرام با سرویس تورزن یا تورزان (TorrZan) امکان پذیر می شود. تورزن (TorrZan) یک سرویس جدید است که به کاربران تلگرام این امکان را می دهد که فایل تورنت را از طریق نرم افزار پیام رسان تلگرام ، دانلود کنند.

این ربات تلگرامی می تواند فایل های تورنت را در سایت های تورنت معروف جستجو و بصورت کاملاً ایمن آنها را برای شما دانلود کند. پس از آنکه دانلود به پایان رسید کاربران می توااند فایل مورد نظر را مستقیماً از طریق این سرویس دانلود و یا اجرا کنند.

تلگرام با بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال یکی از سرویس های فعال در زمینه پیام رسانی محسوب می شود. اما تلگرام چیزی بیشتر از آن است. این نرم افزار که توسط همه سیستم عامل های رایج پشتیبانی می شود به برنامه نویسان  اجازه می دهد تا ربات بسازندتا کارایی تلگرام را بالاتر ببرند.
برای مثال ربات TorrZan با چند دستور ساده فایل تورنت مورد نظر شما را جستجو و برای شما دانلود می کند. پس از دانلود حالا کاربر می تواند فایل را روی گوشی یا سیستم عامل خودش دانلود و از آن استفاده کند.
در حال حاضر این سرویس یک نسخه رایگان هم دارد که اجازه می دهد تا ۳ فایل با حجم کمتر از ۱۰گیگابایت را بدون محدودیت سرعت دانلود کنند.

 

طراحان این سیستم می گویند:
ما این ربات را فقط به این دلیل ساخته ایم که معتقدیم این بهترین و سریعترین راه برای دانلود فایل های تورنت در تمامی سیستم عامل هاست.

 

دانلود فایل های تورنت در تلگرام توسط سرویس تورزن (TorrZan)

تورزن (TorrZan) هیچ یک فعالیت های کاربران خود را ذخیره نمی کند (اصطلاحاً لاگ نمی کند). برای امنیت بیشتر نیز سرویس تورزن (TorrZan) از سرورهای خارجی برای دانلود فایل های تورنت استفاده می کند تا امنیت کاربرانش به خطر نیافتد.
البته این سرویس در حال حاضر در مراحل ابتدایی خود است و توسعه دهندگان تورزن (TorrZan) قول امکانات جدیدتری را هم داده اند .
در حال حاضر این سرویس یک مدل رایگان هم دارد که برای ۳ فایل با شرط داشتن حجم زیر ۱۰ گیگابایت رایگان و بدون محدودیت سرعت دانلود است اما پس از آن حجم فایل ها به یک گیگابایت و سرهت دانلود به ۵۰ کیلوبایت کاهش می یابد.
برای دانلود فایل های تورنت در تلگرام  و اطلاعات بیشتر می توانید به سایت تورزن (TorrZan) مراجعه کنید.